Ceník služeb a aktuality

lymphangiectasia, jejunum, dog.

K zasílání vzorků je možno využít bezplatného svozu s distributory veterinárních léčiv Biopharm a Samohýl (podmínky přepravy a další náležitosti je nutné domluvit přímo s distributory). V případě využití služeb České pošty doporučujeme zvolit službu D+1, aby nedocházelo ke zbytečné prodlevě při doručení. Vzorky je možné dovézt také osobně do Čeperky po předchozí domluvě.

Obvyklá čekací doba na výsledky histologických vyšetření je 2-5 pracovních dní od doručení vzorku do laboratoře (v případě kostních bioptátů, prstů atd. je potřeba počítat s délkou vyšetření úměrně delší - v závislosti na stupni mineralizace může dekalcifikace tkání před histologickým zpracováním trvat i několik týdnů). Výsledky cytologických vyšetření obvykle odesíláme do 24 hodin od doručení. Neobdržíte-li výsledek vyšetření v očekávané lhůtě, dejte nám prosím vědět. V případě požadavků na přednostní vyšetření nás prosím kontaktujte, bude-li to možné, vyjdeme vám vstříc.

Na vyžádání je možno vystavit nález také v angličtině (bez poplatku) – tento požadavek je však nutné uvést na žádanku předem. Dodatečné překlady již vystavených nálezů jsou zpoplatněny.

Veškeré provozní požadavky (speciální vyšetření, dotazy na cenu, storna atd.) prosím směřujte na e-mail novopath@seznam.cz, kde je obratem vyřídí zaměstnanci laboratoře. Preferujeme kontakt přes e-mail. Na e-mail jsou také zasílány veškeré výsledky vyšetření, provozní oznámení a faktury. V případě potřeby odborné konzultace (např. technika odběru vzorků, konzultace výsledků vyšetření) můžete využít také telefonního čísla 725 485 828.

Faktury jsou vystavovány jednou měsíčně (souhrnně za předchozí měsíc).

Ceníky se obvykle aktualizují k novému roku. V roce 2023 (zatím:) nezdražujeme a zůstává v platnosti ceník z předchozího roku.

Ceník platný od 1.1.2022:
 
Ceny navrhovaných speciálních vyšetření a imunohistologie jsou vždy předem uvedeny v průvodním e-mailu s nálezem. 
CENÍK 2022
Adresa
Vrchlického 230, 533 45 Čeperka
Telefon
+420 725 485 828